Dünyayı Geziyorum-29 Kasım 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Moldova 29 Kasım 2015 (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-29 Kasım 2015 17:00

MOLDOVA’DAN RENKLİ GÖRÜNTÜLER DÜNYAYI GEZİYORUM’DA

Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte yollara düşüyor Dünyayı Geziyorum bu hafta, Doğu Avrupa’da, küçük bir kara ülkesi olan Moldova’dan izleyici karşısına çıkacak. Renkli görüntülerin yer alacağı programda, Moldova’nın başkenti Kişinev’den renkli görüntüler ekrana gelecek.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Moldova’nın başkenti Kişinev’den ilginç görüntülerle ekranlardaki yerini alacak. Tunca, eşsiz bir manzaraya sahip Orhei vadisini gezecek. Moldova’nın tarihi mağaraları, yemyeşil doğası, köy evleri ve daha fazlası Dünyayı Geziyorum’la Kanal 7’de olacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment