Dünyayı Geziyorum-3 Mayıs 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca Esirgenç Yakupcan Fotoğrafları (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-3 Mayıs 2015 17:00

FİLİPİNLER ‘DÜNYAYI GEZİYORUM’LA EKRANA GELİYOR

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın farklı bölgelerini ekrana taşıyor. Özlem Tunca bu hafta eşsiz bir Asya ülkesi olan Filipinler’i keşfediyor.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte yollara düşüyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Filipinler’deki gezisinden ilginç görüntülerle ekrana gelecek. Dünyanın en güzel denizine sahip ülkelerinden biri olan Filipinler’in görülmesi gereken tüm köşeleri Dünyayı Geziyorum’da anlatılacak. Başkent Manila’dan başlayan serüven, ülkenin ilginç kültürlerinin yaşandığı kentlerde devam edecek. Filipinler’in yöresel tatlarının ekrana taşınacağı Dünyayı Geziyorum bu hafta da izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment