Dünyayı Geziyorum-31 Ocak 2016 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Kiev (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-31 Ocak 2016 17:00

MUHTEŞEM KAR MANZARASI İLE DÜNYAYI GEZİYORUM KIEV’DE

Ekranların sevilen gezi programı Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı bölgelerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta izleyicileri, kış mevsiminde gezilecek en güzel yer olan Kiev’e doğru keşfe çıkarıyor.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, parkın içindeki şehir olarak tanımlanan Ukrayna’nın Başkenti Kiev’de. Ağaç kesmenin yasak olduğu kentte yeşil doğası ve ormanların doyulmaz manzarası ekranlara geliyor. Kentte karın yağmasıyla, karlar kraliçesine dönüşen Kiev görenleri kendine hayran bırakıyor.

Hareketli ve eğlenceli sunumuyla izleyicilerin beğenisini toplayan Özlem Tunca, Ukrayna’nın yeşil Başkenti Kiev’e yapılan ziyaretinde şehrin tarihi yerlerini, kültürünü, meşhur olan yiyeceklerini izleyicilerle paylaşıyor. Programda ayrıca Özlem Tunca, Kiev’de yer alan İkinci Dünya Savaşı Müzesi’ni Dünyayı Geziyorum izleyicileri için ziyaret ediyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment