Dünyayı Geziyorum-5 Nisan 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Singapur 22 Mart 2015 Full view

Dünyayı Geziyorum-5 Nisan 2015 17:00

RÜZGAR TERASLARINDA KEYİFLİ ANLAR

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın farklı bölgelerini ekrana taşıyor. Özlem Tunca bu hafta Singapur gezisine devam edecek.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte yollara düşüyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Singapur’daki gezisinden ilginç görüntülerin devamını ekrana taşıyacak. Singapur’un ünlü botanik bahçeleri, rüzgarı hissetmek için yapılmış olan benzersiz terasları, her köşede kendine hayran bırakan tarihi eserleri ve ilginç yöresel tatlarının ekrana taşınacağı Dünyayı Geziyorum bu hafta da izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment