Dünyayı Geziyorum-5 Şubat 2017 15:20 Logolu-Dünyayı Geziyorum 5 Şubat 2017 Atlanta (3) Full view

Dünyayı Geziyorum-5 Şubat 2017 15:20

DÜNYAYI GEZİYORUM’LA ATLANTA’DA KÜLTÜR VE DOĞA GEZİSİ

Ekranların sevilen ismi Özlem Tunca minik oğlu Yakupcan ile dünyayı gezmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum, bu hafta Amerika’nın Georgia eyaletinde başkent Atlanta’yı keşfe çıkıyor.

Bilinmeyen kültürlerin, geleneklerin ve yaşamların izini takip eden Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı köşelerini ekrana taşımaya devam ediyor. Özlem Tunca’nın bu haftaki durağı Atlanta olacak. Amerikan kültürünün gözler önüne serildiği Atlanta sokaklarını gezen Dünyayı Geziyorum ekibi izleyicileri için kolanın ilk kez üretildiği yere gidecek. Özlem Tunca, sır gibi saklanan kola formülünün içinde tutulduğu özel kasayı ve alınan olağanüstü güvenlik önlemlerini yerinde görecek. Özlem Tunca daha sonra rotasını dünyanın en büyük akvaryumuna çevirecek. Çeşit çeşit deniz canlısının sergilendiği akvaryumdan renkli görüntüler Dünyayı Geziyorum’da yer alacak. İlginç yaşam tarzları, farklı lezzetler ve benzersiz doğa görüntülerinin yer aldığı Atlanta gezisi Dünyayı Geziyorum izleyicilerine keyifli bir Pazar günü yaşatacak.

Oturdukları yerden dünyayı gezmek isteyenlerin programı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar 15:20’de Kanal 7’de…


Leave a comment