Dünyayı Geziyorum-5 Temmuz 2015 14:15 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca Esirgenç Yakupcan Fotoğrafları (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-5 Temmuz 2015 14:15

MEDİNE’DEN DUYGU YÜKLÜ GÖRÜNTÜLER

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum bu hafta Medine’den çok özel görüntüleri ekrana taşıyacak. Tunca, Uhud Savaşının geçtiği yerleri ve Ravza-i Mutahhara’yı ziyaret edecek.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte Ramazan ayı boyunca Mekke ve Medine’nin gösterilmeyen yönlerini ekrana getiriyor. Özlem Tunca’nın kutsal topraklarda bu haftaki durağı Medine ve Ravza-i Mutahhara olacak. Uhud Savaşının geçtiği yerleri gezen Özlem Tunca savaşta yaşananları anlatacak. Ravza-i Mutahhara’yı Hz. Muhammed’in kokusu eşliğinde ziyaret eden Tunca, hissettiklerini Dünyayı Geziyorum’da izleyiciye aktaracak. Öte yandan yöresel yaşamların da inceleneceği Dünyayı Geziyorum izleyicilerini yine ekrana bağlayacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 14:15’te Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment