Dünyayı Geziyorum-6 Aralık 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Moldova 6 Aralık 2015 (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-6 Aralık 2015 17:00

MOLDOVA GEZİSİ GAGAVUZYA’DA DEVAM EDİYOR

Ekranların sevilen gezi programı Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı bölgelerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, heyecan dolu bir bölümle Moldova’da kaldığı yerden devam edecek. Eşsiz doğa görüntülerinin ve farklı kültürlerden insan manzalarının yer alacağı programda izleyenlere keyifli dakikalar yaşatılacak. Tunca’nın ilk durağı Gagavuzya olacak. Programda ayrıca, Gürcistan’dan görüntülere de yer verilecek.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Gagavuzya ve Gürcistan’dan keyifli görüntülerle ekranlardaki yerini alacak. Tunca, soydaşların yaşadığı coğrafyayı ziyaret edecek. Gagavuzya’nın köyleri, tüm renkleri bünyesinde barındıran doğası, etnik oyunları ve daha fazlası Dünyayı Geziyorum’la Kanal 7’de olacak. Yöresel yaşamların da inceleneceği Dünyayı Geziyorum izleyicilerini yine ekrana bağlayacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment