Dünyayı Geziyorum-6 Mart 2016 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum 6 Mart 2016 Abu Dabi Full view

Dünyayı Geziyorum-6 Mart 2016 17:00

DÜNYAYI GEZİYORUM ABU DABİ ÇÖLLERİNDE SAFRANLI PİLAV VE ALTIN KAPLAMALI TATLILAR

Ekranların sevilen gezi programı Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı bölgelerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta izleyicileri, bir yandan çölde safari keyfi yaparken, bir yandan yeşil doğasıyla görenleri hayran bırakacak Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’ye götürecek.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Abu Dabi çöllerinde kum kayağı keyfini ve safari turunu ekranlara getirecek. Çöl hayatının bilinmeyenlerini anlatırken, Körfez Ülkeleri’nin vazgeçilmezi ve zenginlik göstergesi olan çöl şahinlerinin ilginç hikayesini izleyicilerle paylaşacak.

Hareketli ve eğlenceli sunumuyla izleyicilerin beğenisini toplayan Özlem Tunca, Abu Dabi’nin, zengin Arap Coğrafyasının göstergesi olan ihtişamlı mimari yapısını, dünyanın en lüks altın kaplamalı odaların olduğu otelleri tanıtacak. Kışın ortasında yazı yaşatan, dört mevsim güneşli ve sıcak havasıyla turistlerin yoğun ilgi gösterdiği tatil köyleri Dünyayı Geziyorum’da olacak.

Programda ayrıca Özlem Tunca, Arap mutfağının meşhur yemeği safranlı pilavı ve altın kaplamalı tatlıları ile görenleri şaşırtacak.

Özlem Tunca’nın minik oğlu Yakupcan ile gerçekleştirdiği dünya turunun her durağı, Dünyayı Geziyorum ile her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment