Dünyayı Geziyorum-7 Şubat 2016 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum 7 Şubat 2016 Full view

Dünyayı Geziyorum-7 Şubat 2016 17:00

DÜNYAYI GEZİYORUM ADA ÜLKESİ MAURITIUS’DA

Ekranların sevilen gezi programı Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı bölgelerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta izleyicileri, bembeyaz kumdan plajları, turkuaz rengindeki denizi ile akvaryumu andıran ada ülkesi Mauritius’a götürüyor.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, kara komşusu bulunmayan ve dünyanın üçüncü büyük botanik bahçesine sahip Mauritius’u keşfe çıkaracak. Mauritius, dev papatyaları, devasa nilüferleri ve egzotik meyve ağaçları ile izleyicileri yeşile doyuracak.

Hareketli ve eğlenceli sunumuyla izleyicilerin beğenisini toplayan Özlem Tunca, Mauritus’a gidenlerin mutlaka deneyimlediği vahşi ormanlarda macera dolu saferi turu ve deniz altına yaptığı eşsiz yürüyüşünü Dünyayı Geziyorum izleyicileriyle paylaşacak.

Programda ayrıca Özlem Tunca, dünyanın en ilginç aktivitesini gerçekleştirip vahşi aslanların bahçesini de ziyaret edecek.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment