Dünyayı Geziyorum-8 Kasım 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Batum2 Full view

Dünyayı Geziyorum-8 Kasım 2015 17:00

KARADENİZ’DE BİR KENT: BATUM

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, bu hafta Gürcistan’ın üç özerk bölgesinden biri olan Acara Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti Batum’dan izleyici karşısına çıkacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Batum’dan benzersiz manzaraları izleyicisinin beğenisine sunacak. Tunca, dağ, deniz ve ormanı birleştiren etkileyici doğası, yaşlı manolya ağaçlarının süslediği geniş bulvarları, yemyeşil parkları, Sovyet Rusya dönemi mimarisine sahip çok katlı binaları yanında, gotik temalı sıra dışı yapıları olan Batum’da izleyenlere görsel bir şölen sunacak. Renkli görüntülerin yer alacağı programda izleyenlere keyifli dakikalar yaşatılacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment