Eğitim Ve Başarı-2 Temmuz 2015 11:00 Logolu-Ece Karaboncuk Eğitim Ve Başarı Full view

Eğitim Ve Başarı-2 Temmuz 2015 11:00

EĞİTİM VE BAŞARI YENİ SAATİNDE! HAFTA İÇİ HER GÜN SAAT 11:00’DE

CNN TÜRK’te, Ece Karaboncuk’un sunumuyla Eğitim ve Başarı programı, 2 Temmuz Perşembe gününden itibaren hafta içi saat 11:00’de ekrana gelecek.

2 Temmuz Perşembe günü Eğitim ve Başarı’ya, programlarında eğitimin önemine vurgu yapan Para Dedektifi Sunucusu Cem Seymen, Işık Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Aran, Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar konuk olacak.

Eğitimin nabzını tutan program Eğitim ve Başarı’da her gün yeni saatinde ayrı konu ve konuklarla merak edilen sorulara cevap arayacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim gündemi yine çok hareketli… Bu günlerde, değişen yasalar, alınan yeni kararlar ve genç öğrenci nüfusuyla “Eğitim” her zamankinden daha da fazla konuşulmaya ve tartışılmaya değer bir başlık…

Bunun dışında 2 milyondan fazla aday üniversiteli olmak için çaba sarfediyor. Bir o kadar ortaöğrenim öğrencisiyse istediği liseye girebilmek için sınavda ter döküyor.

İşte bu fikirlerden yola çıkan Eğitim ve Başarı’nın uzman kadrosu, eğitimi paydaşlarıyla birlikte yorumluyor, sınavlar, tercihler ve süreçleriyle ilgili tüm konuları ekranlara taşıyor, uzmanlarından görüş alıyor, merak edilen soruları cevaplıyor.


Leave a comment