Eğitim Ve Başarı-3 Temmuz 2015 11:00 Logolu-Ece Karaboncuk Eğitim Ve Başarı Full view

Eğitim Ve Başarı-3 Temmuz 2015 11:00

EĞİTİM VE BAŞARI YENİ SAATİNDE! HAFTA İÇİ HER GÜN SAAT 11:00’DE

3 Temmuz Cuma günü Eğitim ve Başarı’ya, ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar ve ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Tümer, Doğu Akdeniz Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Necdet Osam, MEF Üniversitesi Rekör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Fevzi Ünal ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Havva Karagöz konuk olacak.

Eğitimin nabzını tutan program Eğitim ve Başarı’da her gün yeni saatinde ayrı konu ve konuklarla merak edilen sorulara cevap arayacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim gündemi yine çok hareketli… Bu günlerde, değişen yasalar, alınan yeni kararlar ve genç öğrenci nüfusuyla “Eğitim” her zamankinden daha da fazla konuşulmaya ve tartışılmaya değer bir başlık…

Bunun dışında 2 milyondan fazla aday üniversiteli olmak için çaba sarfediyor. Bir o kadar ortaöğrenim öğrencisiyse istediği liseye girebilmek için sınavda ter döküyor.

İşte bu fikirlerden yola çıkan Eğitim ve Başarı’nın uzman kadrosu, eğitimi paydaşlarıyla birlikte yorumluyor, sınavlar, tercihler ve süreçleriyle ilgili tüm konuları ekranlara taşıyor, uzmanlarından görüş alıyor, merak edilen soruları cevaplıyor.


Leave a comment