Eğitim Ve Başarı-4 Temmuz 2015 15:00 Logolu-Ece Karaboncuk Eğitim Ve Başarı Full view

Eğitim Ve Başarı-4 Temmuz 2015 15:00

CNN TÜRK’te, Ece Karaboncuk’un sunumuyla Eğitim ve Başarı programı, hafta sonu saat 15:00 ve 16:00’da ekrana geliyor.

4 Temmuz Cumartesi günü Eğitim ve Başarı’ya;
15:00’te, Rehber Öğretmen Mehmet Arslan, Nişantaşı Üniversitesi Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kılanç, Kanada Okulları Türkiye Direktörü Alexandra Langley ve Executive Director Gökyar Karşıt

16:00’da, Rehber Öğretmen Mehmet Arslan, İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Zafer Utlu, Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Burcu Karaduman, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç Dr. Ayla Yava konuk olacak.

Eğitimin nabzını tutan program Eğitim ve Başarı’da her gün yeni saatinde ayrı konu ve konuklarla merak edilen sorulara cevap arayacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim gündemi yine çok hareketli… Bu günlerde, değişen yasalar, alınan yeni kararlar ve genç öğrenci nüfusuyla “Eğitim” her zamankinden daha da fazla konuşulmaya ve tartışılmaya değer bir başlık…

Bunun dışında 2 milyondan fazla aday üniversiteli olmak için çaba sarfediyor. Bir o kadar ortaöğrenim öğrencisiyse istediği liseye girebilmek için sınavda ter döküyor.

İşte bu fikirlerden yola çıkan Eğitim ve Başarı’nın uzman kadrosu, eğitimi paydaşlarıyla birlikte yorumluyor, sınavlar, tercihler ve süreçleriyle ilgili tüm konuları ekranlara taşıyor, uzmanlarından görüş alıyor, merak edilen soruları cevaplıyor.

“Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu.


Leave a comment