Eğitim Ve Başarı-7 Temmuz 2015 11:00 Logolu-Ece Karaboncuk Eğitim Ve Başarı Full view

Eğitim Ve Başarı-7 Temmuz 2015 11:00

CNN TÜRK’te, Ece Karaboncuk’un sunumuyla Eğitim ve Başarı programı, 7 Temmuz Çarşamba günü saat 11:00’de ekrana gelecek.

7 Temmuz Salı günü Eğitim ve Başarı’ya, Uzman Eğitimci Ceylan Adanalı Kabadayıoğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haydar Özpınar, İstanbul Aydın Üniversitesi Tanıtım ve Rehberlik’ten Sorumlu Genel Sekreter Yrd. Sebahattin Kutlu, Esenyurt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cuma Bayat, Esenyurt Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Araştırma Görevlisi Cem Savaş konuk olacak.

Eğitimin nabzını tutan program Eğitim ve Başarı’da her gün ayrı konu ve konuklarla merak edilen sorulara cevap arayacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim gündemi yine çok hareketli… Bu günlerde, değişen yasalar, alınan yeni kararlar ve genç öğrenci nüfusuyla “Eğitim” her zamankinden daha da fazla konuşulmaya ve tartışılmaya değer bir başlık…

Bunun dışında 2 milyondan fazla aday üniversiteli olmak için çaba sarfediyor. Bir o kadar ortaöğrenim öğrencisiyse istediği liseye girebilmek için sınavda ter döküyor.

İşte bu fikirlerden yola çıkan Eğitim ve Başarı’nın uzman kadrosu, eğitimi paydaşlarıyla birlikte yorumluyor, sınavlar, tercihler ve süreçleriyle ilgili tüm konuları ekranlara taşıyor, uzmanlarından görüş alıyor, merak edilen soruları cevaplıyor.


Leave a comment