Eğlendirme Dairesi-3.Bölüm-27 Eylül 2015 20:00 Logolu-Eğlendirme Dairesi 3 Full view

Eğlendirme Dairesi-3.Bölüm-27 Eylül 2015 20:00

Eğlenceli, kısa, tempolu skeçleri ve sevilen oyuncularıyla Eğlendirme Dairesi ekran başındakilere keyifli bir akşam geçirtecek.

“Eğlendirme Dairesi”nin bu bölümünde ‘Total Hüseyin’ karakteriyle karşımıza çıkan Ersin Korkut bu kez bir gençlik dizisinin reytinglerine kendi yöntemleriyle müdahale etmeye çalışırken hem sahne üstündeki oyuncuları hem de izleyenleri şaşkına çeviriyor. Birbirine karşı yoğun duygularını bir türlü ifade edemeyen iki karakteri canlandıran Zeynep Çamcı ve Okan Çabalar ‘Açılamayanlar’ skeciyle balık ekmekçide geçen naif ama bir o kadar da güldüren hikayeleri ile ekrana geliyor. Murat Eken ve Korhan Herduran’lı ‘Olay Yeri İnceleme’de, bir apartman dairesinde yaşanan olayı aydınlatma sürecinde Komiser Murat ve yardımcısı Kahraman’ın acemi tavırları başlarına gelecekler konusunda üçüncü bölümde heyecanı doruklara taşıyor.
Bambaşka projelerle, tiyatro ve televizyon seyircisinin yakından tanıdığı oyunculardan oluşan “Eğlendirme Dairesi” oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Ersin Korkut, Okan Çabalar, Enis Arıkan, Bihter Dinçel, Burcu Gönder, Gülhan Tekin, Burcu Altın, Şahin Irmak, Murat Eken, Korhan Herduran, Seda Türkmen, Zeynep Çamcı, Ayşe Melike Çerçi, Alicia Kapudağ, Demet Gül, Erşan Utku Ölmez, Yavuz Günal, Begüm Ertuğrul, Gözde Altuner.


Leave a comment