En Güzel Rotalar-27 Haziran 2015 12:15 Logolu-En Güzel Rotalar 25 Nisan 2015 Full view

En Güzel Rotalar-27 Haziran 2015 12:15

Doğa, macera, kamp, heyecan, eğlence…

Her hafta bambaşka bir rota izleyen doğa tutkunu üç arkadaş…
Sporla ve doğayla içiçe yaşayan Ufuk Sönmez, yetenekli, genç oyuncu Bora Cengiz ve her şeye meraklı Elif Tümen…
Üç arkadaşın doğayla başbaşa kaldığı program En Güzel Rotalar; kamp yapmanın inceliklerini, en keyifli kamp rotalarını tanıtacak.

Likya Yolu, Manazan Mağaraları, Yedigöller, Kaçkar Dağları, Alaçatı; Kapadokya, Köyceğiz…
Türkiye’nin pek çok yerinde kamp yapacak üç arkadaş, gittikleri bölgelerdeki doğal ve tarihi güzellikleri keşfedecek, en iyi trekking alanlarını, en keyifli kamp yerlerini buralarda yaşadıklarını ekrana getirecek.

En Güzel Rotalar bu hafta peri bacalarıyla ünlü Kapadokya’da. Üç maceracı bu yıl ilki düzenlenen kişisel deneyim festivali Cappadox’un birbirinden renkli etkinliklerine katılacaklar. Kapadokya’nın en güzel yerinde kamplarını kuracaklar.Aşk Vadisi’nin eşsiz atmosferinde yürüyüşlerini yapıp, Meskendir vadisinde peri bacalarının arasında bisiklet turu yapacaklar. Ayrıca ses meditasyonu ve yoga yapıp farklı deneyimler keşfedecekler. Üç maceracı bunlada kalmayıp Mercan Dede konserinde,müzikle bulundukları bölgenin muhteşem uyumunun tadını çıkaracaklar.Sporla ve doğayla içiçe yaşayan Ufuk Sönmez, yetenekli, genç oyuncu Bora Cengiz ve her şeye meraklı Elif Tümen…

En Güzel Rotalar her cumartesi 12.15’te NTV’de.


Leave a comment