Ev Kuşu-11 Kasım 2015 13:00 Logolu-Evrim Akın ile Ev Kuşu 11 Kasım 2015 Mahmut Tuncer (5) Full view

Ev Kuşu-11 Kasım 2015 13:00

EVRİM AKIN İLE EV KUŞU’NA MAHMUT TUNCER KONUK OLUYOR!

Yuvalarının neşesine neşe katıp, bu özel anları tüm Türkiye ile paylaşmak isteyenlere müjde! “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, keyifli sohbeti ve ilginç sürprizleriyle evlerinize misafir olup sizlere yepyeni yaşam alanları hazırlayacak. Zaman zaman da ünlüleri de evlerinize konuk edecek.

Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.

Yenilenecek olan evinizin bölümü için Evrim Akın ile alışverişe çıkacak, bu renkli ve heyecan dolu anları ölümsüzleştirme şansına da sahip olacaksınız.

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Ayşegül Büyükerdoğan’ın yatak odasının yenilendiği ikinci bölümü ile devam ediyor. Evrim Akın’ın yapım aşamasında ustalarla birlikte eğlenceli anlarına şahit olacağınız, birbirinden farklı dekorasyon örnekleri göreceğiniz “Evrim Akın ile Ev Kuşu”na final bölümünde sürpriz konuk olarak sevilen sanatçı Mahmut Tuncer katılıyor.

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”, 11 Kasım Çarşamba günü saat 13.00’te yeni bölümü ile Show TV’de!


Leave a comment