Ev Kuşu-21 Ekim 2015 10:00 Logolu-Evrim Akın ile Ev Kuşu 21 Ekim 2015 (4) Full view

Ev Kuşu-21 Ekim 2015 10:00

EVRİM AKIN İLE EV KUŞU EVLERİNİZİ YENİLİYOR!

Yuvalarının neşesine neşe katıp, bu özel anları tüm Türkiye ile paylaşmak isteyenlere müjde! “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, keyifli sohbeti ve ilginç sürprizleriyle evlerinize misafir olup sizlere yepyeni yaşam alanları hazırlayacak. Zaman zaman da ünlüleri de evlerinize konuk edecek.

Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.

Yenilenecek olan evinizin bölümü için Evrim Akın ile alışverişe çıkacak, bu renkli ve heyecan dolu anları ölümsüzleştirme şansına da sahip olacaksınız.

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”; yeni bölümünde Mehlika Beridev’in evine misafir oluyor. Evrim Akın ile Mehlika Beridev keyifli bir sohbetin ardından evdeki değişim alanına karar veriyor. Kızına ait “Genç Odası”nın değişimine karar verilen bu bölümde Evrim Akın birbirinden eğlenceli alışveriş halleri ve bol neşesi ile evlerinize konuk oluyor.

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”,21 Ekim Çarşamba günü saat 10.00’da yeni bölümü ile Show TV’de!


Leave a comment