Ev Kuşu-21 Ocak 2016 13:00 Logolu-Evrim Akın ile Ev Kuşu 21 Ocak 2016 (1) Full view

Ev Kuşu-21 Ocak 2016 13:00

BÜLENT SERTTAŞ “EVRİM AKIN İLE EV KUŞU”NDA!

Yuvalarının neşesine neşe katıp, bu özel anları tüm Türkiye ile paylaşmak isteyenlere müjde! “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, keyifli sohbeti ve ilginç sürprizleriyle evlerinize misafir olup sizlere yepyeni yaşam alanları hazırlayacak. Zaman zaman da ünlüleri de evlerinize konuk edecek.

Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.

Yenilenecek olan evinizin bölümü için Evrim Akın ile alışverişe çıkacak, bu renkli ve heyecan dolu anları ölümsüzleştirme şansına da sahip olacaksınız.

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”nda; “Yatak Odası”, “Salon” ve “Çocuk Odası”nın yenilenmesine karar verilen ilk bölümün ardından ekrana gelecek ikinci bölümde, rutubet ve bakımsızlıktan neredeyse yaşanmaz hale gelen küçük Ömer’in evinin yenilenmesi dışında Evrim Akın’ın ev halkına sürprizleri devam ediyor. Evrim Akın’ın yapım aşamasında ustalarla birlikte eğlenceli anlarına şahit olacağınız, birbirinden farklı dekorasyon örnekleri göreceğiniz “Evrim Akın ile Ev Kuşu”na final bölümünde sürpriz konuk olarak sevilen sanatçı Bülent Serttaş katılıyor.

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”, 21 Ocak Perşembe günü saat 13.00’te yeni bölümü ile Show TV’de!


Leave a comment