Ev Kuşu-27 Kasım 2015 13:00 Logolu-EVRİM AKIN İLE EV KUŞU 27 Kasım 2015 (2) Full view

Ev Kuşu-27 Kasım 2015 13:00

EVRİM AKIN İLE EV KUŞU EVLERİNİZİ YENİLİYOR!

Yuvalarının neşesine neşe katıp, bu özel anları tüm Türkiye ile paylaşmak isteyenlere müjde! “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, keyifli sohbeti ve ilginç sürprizleriyle evlerinize misafir olup sizlere yepyeni yaşam alanları hazırlayacak. Zaman zaman da ünlüleri de evlerinize konuk edecek.

Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.

Yenilenecek olan evinizin bölümü için Evrim Akın ile alışverişe çıkacak, bu renkli ve heyecan dolu anları ölümsüzleştirme şansına da sahip olacaksınız.

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”nda; Evrim Akın ve ekibi bir ev dolusu sürpriz ile geldiği Müge Hanım’ın evinde “Çocuk Odası” ile birlikte “Salon”u yenileyip içini eşyalar ile dolduruyor. Aile ile mağaza mağaza gezip çocuklar ile alışveriş yapıp eğlence merkezinde üç kız kardeşe hayatı boyunca unutamayacakları mutlu anlar yaşatan Evrim Akın fedakar anneyi de sürpriz hediyeleri ile şaşırtıyor. Evrim Akın’ın yapım aşamasında ustalarla birlikte eğlenceli anlarına şahit olacağınız, birbirinden farklı dekorasyon örnekleri göreceğiniz “Evrim Akın ile Ev Kuşu”nu sakın kaçırmayın!

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”, 27 Kasım Cuma günü saat 13.00’te yeni bölümü ile Show TV’de!


Leave a comment