Falan Filan-12 Aralık 2015 23:00 Logolu-Falan Filan 12 Aralık 2015 Ezo Sunal Ali sunal (3) Full view

Falan Filan-12 Aralık 2015 23:00

MEHMET TURGUT’LA “FALAN FİLAN” CNN TÜRK’TE BAŞLIYOR !

Sezonun ilk programında stüdyoyu zombiler basti!

Mehmet Turgut’un sohbet, fotoğraf ve eğlence programı “Falan Filan”; 12 Aralık 2015, Cumartesi akşamı başlıyor! 2. sezonunun ilk bölümünde Ezo Sunal ve Ali Sunal’ın zombi olup Turgut’un stüdyosunu bastığı “Falan Filan”ın yeni bölümünde; kostüm ve dekorlarla ölüler diyarına girilerek stüdyoda korku dolu anlar yaşandı.

Yeşilçam’ın unutulmaz komedyenlerinden Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal ve oğlu Ali Sunal’ın birlikte konuk oldukları “Falan Filan”; 2. sezonunun ilk bölümünde izleyenlere Mehmet Turgut’un kadrajından bir zombi hikayesi sunacak. İki kardeşin, zombi kılığında Turgut’a poz verdiği çekimlerde; Ali Sunal ve Ezo Sunal, uzun süren özel efekt makyajıyla korkunç zombilere benzetildi. Ölüler diyarı için özel olarak düzenlen dekorda poz veren Sunal kardeşler; Mehmet Turgut’u da ısırmayı ihmal etmediler.

Başarılı fotoğrafçı Mehmet Turgut’un “Falan Filan” isimli sohbet, fotoğraf ve eğlence programı 2. sezonuna Cumartesi geceleri saat 23:00’te CNN TÜRK’te ekrana gelmeye başlıyor! Programında konuk edeceği isimlere, twitter.com/mehmeturgut ve instagram.com/mehmetturgut hesaplarındaki takipçilerinden görüş alarak onlarla birlikte karar veren Turgut; konuklarını her hafta, belirlenen bir konsept etrafında ağırlıyor. Konuklarıyla kaliteli ve eğlenceli sohbetler gerçekleştiren Turgut, sohbetin ardından ise konuklarını haftanın konseptine uygun olarak fotoğraflayarak izleyicilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Mehmet Turgut’la “Falan Filan”ın, Ali Sunal ve Ezo Sunal’ın konuk olduğu yeni bölümüyle; 12 Aralık 2015, Cumartesi akşamı 23:00’te CNN TÜRK’te yeni sezona başlıyor. “Falan Filan”la ilgili bilgileri twitter.com/mehmeturgut ve twitter.com/cnnturkcom sayfalarından takip edebilirsiniz.


Leave a comment