Gece Gündüz-20 Nisan 2015 18:15 Logolu-Gülay Afşar Gece Gündüz (3) Full view

Gece Gündüz-20 Nisan 2015 18:15

“ÖĞRENCİ İŞLERİ” EKİBİ NTV’DE

Gülay Afşar ile Gece Gündüz’de 20 Nisan Pazartesi akşamı “Öğrenci İşleri” filminin gala heyecanı yaşanacak. Geniş Aile dizisinin de senaryosuna imza atan karikatürist Kamuran Süner’in senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu’nun üstlendiği filmin başrol oyuncuları Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, gala öncesinde 18.10’da NTV’de olacak.

Filmde değerli bir arazi üzerinde bulunan, babadan kalma dersaneyi işleten Kısmet ile dersanenin arsasını satın almaya çalışan kardeşi İsmet’in eğlenceli hikayesi anlatılıyor.

Filmde olaylar şöyle gelişiyor: Kısmet tüm çabalarına rağmen iflasın eşiğine gelir ve İsmet ile iddiaya girmek zorunda kalır. Buna göre eğer iddiayı kazanırsa İsmet dersanenin borçlarını ödeyecek ve ayrıca öğrencilerden birinin hastane masraflarını da karşılayacaktır. İsmet kazanırsa araziyi satın alacaktır. Kimin sınıfı daha çok sınav kazanırsa iddiayı o kazanmış olacaktır. Kısmet üç yıldır sınavı kazanamayan öğrencilerden kurulu bir sınıfın öğretmeniyken İsmet para karşılığı üniversite öğrencileriyle anlaşıp onlardan oluşan bir sınıf kuracaktır…


Leave a comment