Gerçeğe Çağrı (Total Recall) Filmi-18 Nisan 2015 22:30 Colin Farrell - Quaid (Colin Farrell) seated in the Mind Trip Chair inside the Rekall Tripping Den in Columbia Pictures’ action thriller TOTAL RECALL. Full view

Quaid (Colin Farrell) seated in the Mind Trip Chair inside the Rekall Tripping Den in Columbia Pictures' action thriller TOTAL RECALL.

Gerçeğe Çağrı (Total Recall) Filmi-18 Nisan 2015 22:30

AKSİYON, MACERA VE HEYECAN DOLU DAKİKALARA HAZIR OLUN !

YILDIZ OYUNCU KADROSUYLA “GERÇEĞE ÇAĞRI” BU AKŞAM SHOW TV’DE!

Yönetmenliğini Len Wiseman’in üstlendiği; oyuncu kadrosunda Colin Farrel, Kate Beckinsale, Jessica Biel, Bryan Cranston ve Bokeem Woodbine gibi yıldız isimlerin yer aldığı 2012 yapımı aksiyon, macera ve heyecan dolu “Gerçeğe Çağrı”, bu akşam Show TV’de!

Çok sevdiği güzel bir eşi olan ve sıradan bir işçi olarak geçimini kazanan Douglas Quaid, gündelik yaşamından çok sıkılmıştır. Hayatında yaşayabileceği en güzel anların, bir süper ajanın anılarında saklı olduğuna inanır. Ama başvurduğu Recall şirketinde ortaya çıkan bir prosedür hatasından dolayı belleğine, aranan bir ajanın hafızası yüklenir ve Douglas kendini hiç ummadığı tehlikeli bir maceranın ortasında bulur. Peşinde Cohaagen’ın liderliğini yaptığı bir grup polis vardır. Mecburen bir isyancı ile iş birliği yapar ve yer altındaki karşı direnişin liderine ulaşarak Cohaagen’ı engellemek ister. Yaşadığı gerçekle, zihnindeki hayal arasında kaybolmaya başlar ve şimdi yaşadığı dünyasının kaderi de, kendi gerçek kimliğini bulmasıyla doğru orantılıdır.


Leave a comment