Geziyoruz Falan Filan-1 Ağustos 2015 23:00 Logolu-Geziyoruz Falan Filan 1 Ağustos 2015 (5) Full view

Geziyoruz Falan Filan-1 Ağustos 2015 23:00

Mehmet Turgut konuklarıyla yollara düşüyor…

Mehmet Turgut ile “Geziyoruz Falan Filan” CNN TÜRK’te, 1 Ağustos Cumartesi gecesi saat 23:00’te ekrana gelmeye başlayacak. Sene boyunca stüdyosunda konuklarını ağırlayan Mehmet Turgut, bu yaz konuklarının şehirlerine misafir olacak.

1 Ağustos Cumartesi günü saat 23:00’te Geziyoruz Falan Filan’da Mehmet Turgut, Oyuncu Selçuk Yöntem ile Bodrum Orta Kent’te buluşuyor.

Mehmet Turgut amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşan Selçuk Yöntem ile Gümüşlük Yalı Mevkii’nde; Yöntem’in fotoğraf tutkusu, bilinmeyen yönleri, yeni projeleri, tatilinin nasıl geçtiği, neden 30 yıldır aynı yerde tatil yaptığı üzerine sohbet ediyor. Sohbet sonrasında Gümüşlük’ün sahilinde deniz manzaralı fotoğraflar çekiyorlar.

Turgut ve Yöntem, Bodrum’un ünlü yemeklerini yerken gün batımını seyredip o anı ölümsüzleştiriyor.

Geziyoruz Falan Filan hakkında
Konuklarının rehberliğinde en iyi manzaraları, mekanları arayacak olan Mehmet Turgut; doğa fotoğrafı çekecek, konuklarına fotoğraf çekmeyi öğretecek, teknik bilgiler verecek. Kapadokya’dan Bodrum’a, Çeşme’den Mardin’e gezecek, yazı yollarda geçirecek.

Gün doğmadan uyanacak, gün batımlarını yakalayacaklar. En iyi yemekler nerede yenir, konuklarına soracak. Türkiye’nin yollarında uzun bir yaz serüvenine çıkacak.

Yol maceraları, sohbet ve fotoğraf sanatının birleşeceği “Mehmet Turgut ile Geziyoruz Falan Filan” bu eğlenceli dünyada yer almak isteyen herkesi her 1 Ağustos Cumartesi gününden itibaren her Cumartesi saat 23:00’te CNN TÜRK’e davet ediyor.


Leave a comment