Girişimci Kadınlar-26 Nisan 2015 15:25 Logolu-Girişimci Kadınlar 26 Nisan 2015 Gülhanım Tunç (4) Full view

Girişimci Kadınlar-26 Nisan 2015 15:25

Azmi sabrı ve çalışkanlığı sayesinde sıfırdan başlayarak kendisine okul öncesi eğitim yuvası kuran Gülhanım Tunç’un başarı öyküsü…

TRT Haber, yine büyük ilgiyle izlenecek bir programı izleyicileriyle buluşturuyor: Girişimci Kadınlar…

Şenay Akay’ın sunduğu programda, her hafta başarılı farklı bir kadın girişimcinin hikayesi ekranlara geliyor. Programda kadın girişimcilerin, bulundukları sektörler içerisinde, iş hayatına başladıkları günden itibaren yaşadıkları sorunlar ve bu sorunları nasıl aştıkları da yer alıyor.

Girişimci kadınlar programının bu haftaki konuğu Gülhanım Tunç.
Yozgat’ta dünyaya gelen Gülhanım Tunç, ordu mensubu olan eşiyle evliliği sonrası Anadolu’nun birçok şehrinde yaşamış. Evlenmeden Gümüşhane de aldığı yüksek eğitim kendisini tatmin etmeyince yeniden bir meslek lisesine kayıt olarak özel bakıma muhtaç çocukların eğitimini almış. Daha sonra uzun yıllar özel bakıma muhtaç çocuklara eğitim veren kurumlarda çalışmış. Azmi sabrı ve çalışkanlığı sayesinde sıfırdan başlayarak kendisine okul öncesi eğitim yuvası oluşturmuş.
İşte “girişimci kadınlar” programı kadınların azımsanmayacak kadar önemli bu çalışmalarını ve başarılı girişimci kadınları ekrana taşımaya devam ediyor.

Gülhanım Tunç’un bizlerle başarı öyküsünü paylaşacağı Girişimci Kadınlar, Şenay Akay’ın sunumuyla 26 Nisan Pazar 15.25’te TRT Haber’de…


Leave a comment