Girişimci Kadınlar-31 Mayıs 2015 15:20 Logolu-Girişimci Kadınlar Ebru Şinik 31 Mayıs 2015 (1) Full view

Girişimci Kadınlar-31 Mayıs 2015 15:20

Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Bütünlüğü Merkezi’ni kuran Ebru Şinik’in başarı öyküsü…

TRT Haber, yine büyük ilgiyle izlenecek bir programı izleyicileriyle buluşturuyor: Girişimci Kadınlar…

Şenay Akay’ın sunduğu programda, her hafta başarılı farklı bir kadın girişimcinin hikayesi ekranlara geliyor. Programda kadın girişimcilerin, bulundukları sektörler içerisinde, iş hayatına başladıkları günden itibaren yaşadıkları sorunlar ve bu sorunları nasıl aştıkları da yer alıyor.

Ebru Şinik yaklaşık 19 yılı aşkın bir süre farklı sektörlerde çalışmış, her girdiği iş yerinde kariyerini taçlandırmış. Türkiye’nin önde gelen firmalarında üst düzey görevlere talip olmuş ya da terfi etmiş ve başarılı olmuş.

Lise yıllarında filmlerden izlediği New York borsasından etkilenerek borsa İstanbul Menkul Kıymetler borsasının açmış olduğu kursları tamamlayarak brokerlik eğitimi almış. Ve seans salonunda yıllarca emek harcamış. Bir ara da dergi yayıncılığı yapan bir ajansta reklamcılıkla da yapmış.

Üstüne üstlük bu kadar çalışmaya rağmen maddi zorluk içerisine olması onu daha çok çalışmaya ve daha çok sorumluluk almaya itince kendi iş yerini kurmaya karar verir. Türkiye ve yurt dışında eğitim alarak Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Bütünlüğü Merkezi’ni kuran Ebru Şinik’in başarı öyküsü de 31 Mayıs Pazar 15.20’de Girişimci Kadınlar’da


Leave a comment