Görevimiz Komedi-4.Bölüm-27 Nisan 2016 20:00 Logolu-Görevimiz Tehlike 4 Full view

Görevimiz Komedi-4.Bölüm-27 Nisan 2016 20:00

Kabına sığamayan yarışma programı “Görevimiz Komedi’, iddialı set dekoru ve 6 takım liderinden birinin takımına girmek için en komik skeçlerini sergileyen komedi oyuncusu adaylarının eleme süreci ile devam ediyor. Bu haftanın yeniliği ise, takım liderlerinin şu ana kadar seçtiği yarışmacılarla gerçekleştirdiği ‘Görevimiz Komedi Takım Çalışmaları’ bölümü…

Türkiye’nin yeni komedi yıldızını bulmayı hedefleyen yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’ Yapı Kredi Play’in katkılarıyla 27 Nisan Çarşamba akşamı 4. bölümü ile FOX ekranlarında olacak. Kısa sürede hazırlanan ve göz dolduran yeni dekoru ile beğeni toplayan ‘Görevimiz Komedi’de takım liderlerinin en komiği ekiplerine katma ve en kuvvetli grubu oluşturma çabası devam ediyor. Ayrıca zorlu eleme haftasına son 2 bölüm kala, seçilen yarışmacılar ile çalışmalar başladı. Takım liderlerinin şu ana kadar takımına aldığı yarışmacılar ile ön hazırlıkları içeren ‘Görevimiz Komedi Takım Çalışmaları’ videoları bu haftanın merak konusu.

4. haftanın yarışmacıları da aile hayatından toplu taşıma hikayelerine, evlilik gibi en özel günlerimizden iş arkadaşlarımız ile ilişkilerimize hemen her konuyu komik bir dille ele alan skeçleri ile izleyicilerden beğeni, takım liderlerinden onay almaya çalışacak. Yavaş yavaş takımlarını oluşturmaya başlayan, her geçen hafta hem en doğru isimleri takımına katmak hem de bir sonraki iyi adaya yer ayırmak için daha da detaylı düşünen jüri üyelerinin de onları takımına girmek için hünerlerini sergileyen yarışmacıların da işi gittikçe zorlaşacak.

Sunucu :Serhat Kılıç
Oyuncu Koçları :

  • Rasim Öztekin
  • Asuman Dabak
  • Burak Satıbol
  • Bülent Emrah Parlak
  • Açelya Topaloğlu
  • Zeynep Kankonde


Leave a comment