Görevimiz Komedi-9.Bölüm-4 Haziran 2016 22:00 Logolu-Görevimiz Komedi 9 Full view

Görevimiz Komedi-9.Bölüm-4 Haziran 2016 22:00

AVANTAJ BÜLENT EMRAH PARLAK’IN TAKIMINDA!
Cumartesi akşamları kahkahanın adresi ‘Görevimiz Komedi’nin yarışmacıları 9. Bölüm için hazırlar. Finale ulaşmak için puan toplayacakları üçüncü 5 dakikalık komedi filmlerini çeken yarışmacıların bu haftaki konusu ‘teknoloji’. Son iki haftadır oldukça yüksek puanlar toplayan Bülent Emrah Parlak’ın takımı avantajlı konumda.

Türkiye’nin yeni komedi yıldızını bulmayı hedefleyen yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’ Yapı Kredi Play’in katkılarıyla 4 Haziran Cumartesi akşamı 9. bölümü ile FOX ekranlarında olacak. Dinamik yapısı ve yenilikleri ile izleyicilerini bağlayan Görevimiz Komedi’de 2. tur devam ediyor. 6 hafta boyunca farklı konu başlıklarında 5’er dakikalık komedi filmlerinin çekileceği 2. turda, bu haftanın konusu ‘teknoloji’.

5’er Dakikalık Filmlerle Uzun Metraja Hazırlanıyorlar
Kabına sığamayan yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’, yarışmacılarını birincilik ödülü olan sinema filmine hazırlamaya devam ediyor. 2. tur boyunca yaklaşık 5’er dakikalık komedi filmleri çekecek yarışmacılar, kılıktan kılığa giriyorlar. 6 hafta boyunca, ekip liderlerinin (Asuman Dabak, Bülent Emrah Parlak, Zeynep Kankonde, Burak Satıbol, Açelya Topaloğlu ve Rasim Öztekin) de destekleriyle çekilecek filmler, yarışmacılara sinema sektörünün inceliklerini öğrenme fırsatı sunuyor.

Finale kalacak takımda olmak için tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılar bu hafta da izleyicilerine ‘teknolojinin’ iyi-kötü yanlarını gösterecek. 6 hafta boyunca sürecek 2. turda, takım liderleri her bölümde rakip takım filmlerine puanlar verecek. 6 filmiyle en fazla puanı toplayan takım 13. final bölümüne kalacak. Türkiye’nin yeni komedi oyuncusunun belirleneceği 13. bölümde ise, kazanan takımın yarışmacılarının kendi aralarındaki çekişmesi, sonucu belirleyecek. 2. turda ilk iki hafta filmleri ile oldukça yüksek puanlar toplayan Bülent Emrah Parlak’ın takımı şu anda avantajlı konumda.

Usta oyuncular Rasim Öztekin, Asuman Dabak, Burak Satıbol, Bülent Emrah Parlak, Zeynep Kankonde ve Açelya Topaloğlu’nun takım liderliğini üstlendiği, sunuculuğunu Ali İhsan Varol’un yaptığı, Don Kişot Yapım’ın komedi yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’, 9. Bölümü ile 4 Mayıs Cumartesi, saat 22:00’da FOX ekranlarında!

Sunucu :Serhat Kılıç
Oyuncu Koçları :

  • Rasim Öztekin
  • Asuman Dabak
  • Burak Satıbol
  • Bülent Emrah Parlak
  • Açelya Topaloğlu
  • Zeynep Kankonde


Leave a comment