Güldür Güldür Show-1 Mayıs 2015 20:00 Logolu-Güldür Güldür Show 1 Mayıs 2015 (5) Full view

Güldür Güldür Show-1 Mayıs 2015 20:00

“Güldür Güldür Show”da yine bol kahkaha var!

Show TV’nin büyük bir beğeni ve ilgiyle izlenen programı “Güldür Güldür Show” bu hafta da eğlence ve kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Mustafa Ceceli’nin konuk olacağı bu bölümde “Güldür Güldür Show” tiryakilerini yine keyif dolu saatler bekliyor.

Özel üniversite öğrencileri arasındaki marka kıyafet savaşı nasıl sonuçlanacak? Okula yeni kayıt yaptıran Bahadır hangi tarafa daha yakın davranacak? Okulun güvenlik amiri Mesut, iki kızgın tarafı nasıl yatıştıracak?

Önemli bir ameliyat olmak için hastaneye yatan Bilal’i ziyarete gelen oğlu, gelini, kızı ve Mesut hangi büyük sürpriz ile karşılaşacak? Bilal’in büyük bir servet sahibi olduğunu öğrenen çocukları ona nasıl davranacak?

Aynı evde yaşayan Mustafa, Bahadır ve Bilal neden kız tavlama konusunda başarısız? Ziyarete gelen kuzeni Burcu’yu ev arkadaşlarından kıskanan Bilal ne yapacak? Bahadır ve Mustafa’nın kuzenleri Mehtap ve YeYılter de gelince evdeki erkeklerin durumu ne olacak?

Yıllarca bağımlısı olduğu etten tedavi ile kurtulan İbrahim, bıraktığı kötü alışkanlığına yeniden dönecek mi? Bağımlılığı yüzünden et zannedip ıssırdığı kardeşi Mustafa, İbrahim’i affedecek mi? İbrahim’in yoksunluk yüzünden hayalini gördüğü mangalcı Bahadır ve kebapçı Mesut, İbrahim’in tekrar et yemesini sağlayabilecek mi?

Kurt Adam ailesi İbrahim ve Burcu ile kızları Nezaket’i, vampire aile Hüseyinler ile evlendirecek mi? İki düşman aile arasında neler yaşanacak? İbrahim’in yemek için kurban olarak seçtiği Mustafa Ceceli, kurt adamlar tarafından yenilmekten ya da vampirler tarafından emilmekten kurtulabilecek mi?

Komşu çocukları olan Hüseyin ve Dilek, birbirlerine aşık olursa bu durumu ailelerden nasıl gizlerler? Dilek’in babası ibrahim, kızını uzaktan tanıdığı birine vermek isterse Hüseyin bu duruma nasıl engel olur? Dilek’i istemeye gelen köçek Şevket ve ortağı Bilal, Dilek’i almayı başarabilecek mi? Şevket ve Bilal’i bekleyen büyük sürpriz ne?


Leave a comment