Güldür Güldür Show-17 Nisan 2015 20:00 Logolu-Güldür Güldür Show 17 Nisan 2015 (4) Full view

Güldür Güldür Show-17 Nisan 2015 20:00

“Güldür Güldür Show”da Survivor macerası var!

Survivor adasında neler oluyor? Güldür Güldür’ün fenomen karakterleri adada ne yapacak? Türkücü İsmail Abi, Rütütüler İbo ve Bilal’den oluşan ünlüler adası ile Burcu Aga, Dilek ve Turbo Fikri’den oluşan gönüllüler arasındaki yarışları kim kazanacak? Sunucu Şevket, bu büyük rekabeti nasıl yorumlayacak?

Havaalanında güvenlik görevlisi olan Şevket, kendisiyle ilkokulda dalga geçen Bilal ile karşılaşırsa aralarında neler yaşanır? İntikam almaya çalışan Şevket’e rağmen Bilal uçuşuna yetişebilecek mi?

Eşi İbrahim’den fazla maaş almaya başlayan Sinem, bu durumu İbrahim’e anlatabilecek mi? Her biri eşinden fazla kazanan Sinem’in iş arkadaşları Mehtap, Dilek ve Nezaket’in eşleri üzerinde ne etkileri var? Eşlerinden daha az kazanan Mustafa, Mesut ve Fikri’nin psikolojik durumları nasıl?

İnternetten tavladıkları kızlarla buluşmak üzere popüler bir kahve dükkanına giden İsmail ve Hüseyin’in başına neler gelecek? Burcu ve Mehtap’ın karmaşık siparişlerini hiç bilmedikleri mekanda vermeye çalışan İsmail ve Hüseyin başarılı olabilecek mi? Aynı kahveciye gelen Özge Ulusoy aradığını bulabilecek mi?

Brezilya dizisi karakteri Nezaket ile geçtiğimiz bölümlerde tanışan Sivaslı kahramanımız Bilal, sonunda Nezaket ile evlenebilecek mi? Bilal ve Nezaket’in nikahını durdumak için gelen Burcu, Mustafa, Dilek, Yeter, Bahadır, İbrahim ve Peder Fikri ne istiyorlar? Birden bire ortaya çıkan Çelik, Bilal ve Nezaket’in kavuşmasına yardım edebilecek mi?


Leave a comment