Güldür Güldür Show-29 Mayıs 2015 20:00 Logolu-Güldür Güldür Show 29 Mayıs 2015 Fotoğrafları (5) Full view

Güldür Güldür Show-29 Mayıs 2015 20:00

“Güldür Güldür Show”da kahkaha yine garanti!

Show TV’nin büyük bir beğeni ve ilgiyle izlenen programı “Güldür Güldür Show” bu hafta da eğlence ve kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Saba Tümer’in bu bölümde “Güldür Güldür Show” tiryakilerini yine keyif dolu saatler bekliyor.

Bu sefer tatil ve dinlenme konularını ele alan eşofmanlı Şevket Hoca ve program sunucusu Nezaket, seyircileri hangi konularda bilgilendirecek? Programın daimi konukları İbrahim, Mehtap, Fikri ve Mustafa hangi çok önemli soruları soracak ve hangi cevapları alacak?

Yeni çalışmaya başladığı iş yerinde mesai arkadaşları ile tanışan Hüseyin, Yeter, İbrahim, Bahadır ve Mehtap ile anlaşabilecek mi? İş yerinin patronu olan Şevket’in söylediklerini anlamayan Hüseyin, yeni iş yerinde başarılı olabilecek mi?

Apartman yöneticisi Mesut ve karısı Burcu, apartmanda yaşanan internet kesintisini çözebilecek mi? Mesut ve Burcu’nun internetsiz kalan komşuları Fikri, Sinem ve Mustafa bu durumu nasıl atlatacak?

Yeni evlenen İbrahim kayınpederi ve kayınvalidesi ile iyi anlaşabilecek mi? Ailedeki herkesin dertlerine koşan İbrahim’in, kayınpederi Bilal’in yerinde gözü mü var? Sırf Bilal seviyor diye Saba Tümer’i getiren İbrahim, göze girmeyi başarabilecek mi?

Hepsi bu akşam Güldür Güldür Show’da..


Leave a comment