• Home  /
  • Genel   /
  • Güldür Güldür Show-5 Haziran 2015 20:00
Güldür Güldür Show-5 Haziran 2015 20:00 Logolu-Piramit 18 Full view

Güldür Güldür Show-5 Haziran 2015 20:00

Bu akşam eğlencenin adresi yine “Güldür Güldür Show”

Show TV’nin büyük bir beğeni ve ilgiyle izlenen programı “Güldür Güldür Show” bu hafta da eğlence ve kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Yaklaşan yaz aylarına rağmen henüz bir sevgili bulamayan Burcu ve en yakın arkadaşları Sinem ile Yeter’in bu durumu bir son bulabilecek mi? Yeter’in sevgilisi olmak için adaylığını koyan Hüseyin, hangi vaatlerde bulunacak? Seçim yapılmak üzereyken ortaya çıkan sürpriz aday İbrahim, hangi vaatlerle Hüseyin’i alt etmeye çalışacak?

Biricik oğlu ve kuzusu Bahadır’ı Zimbabve’de yatılı bir okula yazdıracak olan Bilal, bu sefer kazasız şekilde bu isteğini gerçekleştirebilecek mi? Uçakta çay servisi yapan hostes Nezaket’e aşık olan Bahadır, hangi problemlere yol açacak? Bilal içine düştüğü durumdan nasıl kurtulacak?

Büyük bir konağa ikinci bahçevan olarak giren Şevket burada başarılı olabilecek mi? Konak sahibi İbrahim ve Yeter karşısında fakir ama çok gururlu olan bahçevan, bu zengin ama geldiği yeri unutmuş insanlar karşısında hayatta kalabilecek mi?

İnsanlar Alemi belgeseli bu hafta sevgilisi Sinem ile parkta zaman geçiren Hüseyin’in davranışlarını inceliyor. Evliliğe hazır olmadığı için Sinem’den kaçan Hüseyin nereye gidecek? Yeniden bekar kalan Sinem’in başına neler gelecek?

Sevgilisi Sinem’in ailesiyle tanışacak olan Hüseyin’i hangi sürprizler bekliyor? Sinem, Hüseyin’in babası Şevket’le tanışmasını neden istemiyor? Her aklından geçeni söyleyen dobra insan Şevket ailesinde ne gibi sorunlar yaratmış durumda?

Hepsi bu akşam Güldür Güldür Show’da..


Leave a comment