Güldüy Güldüy Show-30 Eylül 2016 20:00 logolu-gulduy-gulduy-show-cocuk-30-eylul-2016-3 Full view

Güldüy Güldüy Show-30 Eylül 2016 20:00

GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK BİRBİRİNDEN ÖZEL KONUKLARLA SHOW TV’DE!

Sempatikleri ve yetenekleriyle kısa zamanda herkesin gönlünde taht kuran Güldüy Güldüy Show Çocuk yeni bölümüyle seyirciyi yine ekrana kilitleyecek. Sunucu koltuğunda Ezo Sunal’ın oturduğu Güldüy Güldüy Show Çocuk’un bu haftaki konukları Türk pop müziğinin efsanevi ismi Fuat Güner,Doğa Rutkay ve yeteneklerini sergileyecek olan Baha Bayırlı.

Hekimim’de bu hafta kalp doktoru Bilal ve Beyin Cerrahı İbrahim, her yanı hasta olan Sinem teyze’nin derdine derman olabilecek mi? Sinem teyze neden her türlü hastalığa sahip? Program sunucusu Yeter ile Doğa Rutkay karşı karşıya gelirse neler yaşanır?

Bir türlü tatilin bittiğine inanmayan ve emekliliğine sadece bir yıl kalan Şevket, eşini ve çocuklarını yazlığa dönmeye, hatta orada yaşamaya ikna edebilecek mi? Şevket’in yazlık arkadaşları kışın yazlıkta yaşamanın kötü bir şey olduğunu Şevket’e anlatabilecek mi?

Hüseyin annesi ve kız kardeşini, kız arkadaşı Burcu ile tanıştırmaya çalışırsa neler yaşanır? Acımasız kayınvalide Aysel, Hüseyin yokken mafyaya dönüşen Burcu karşısında neler yapacak?

Oğlu, kuzusu Bahadır’ı okul kaydına götüren Bilal, bu sefer kaydı yaptırabilecek mi? Bilal’le aynı bölümü kazanan metalci Mehtap ve annesi Yeter tek kalan kontenjanı Bahadır’ın elinden alabilecek mi?

“Güldür Güldür Show”, yeni bölümü ile 30 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!


Leave a comment