Gündüz Gece-20 Şubat 2016 23:00 Logolu-Gündüz Gece Programı Sunucusu Kürşat (2) Full view

Gündüz Gece-20 Şubat 2016 23:00

GÜNDÜZ GECE ARSLANKÖY’DE
Anadolu kültürünü tüm yönleriyle ekrana taşıyan Gündüz Gece, buram buram memleket kokan yeni bölümleriyle ekrandaki yerini alıyor. Kürşat, bu hafta Toros Dağı’nın muhteşem bitki örtüsü ve doğal güzellikleri içinde yer alan Mersin’in sevimli beldesi Arslanköy’e götürecek.
Halk müziğinin güçlü yorumcusu Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelen Gündüz Gece, Anadolu’nun doğallığını koruyan köşelerinden özlenen görüntüleri, izleyici karşısına çıkarmaya devam ediyor. Gündüz Gece bu hafta rotasını Toros’un içinde temiz havası ile ömür uzatan Arslanköy’e çevirecek.
Akdeniz’in sıcak havasında bile serin kalan, sedir ve çam ağaçlarından yapılan ahşap evleri dikkat çeken Arslanköy’de yöre halkıyla yapılan samimi sohbetler Gündüz Gece’de izleyicilerle buluşacak. Kürşat’ın, yöre halkının en büyük geçim kayağı olan hayvan yetiştiricilerine, sebze ve meyve üreticilerine yaptığı ziyaretlerden, renkli görüntüler ekrana taşınacak. Arslaanköylü Hanımlar, yayla yemeklerinin tariflerini ve yörenin mutfak kültürünü Gündüz Gece izleyicilerine özel olarak anlatacaklar.
Ayrıca programda, Akdeniz Türküleri Kürşat’ın güzel sesiyle hayat bulacak.
Anadolu esintilerini ve Anadolu insanının içtenliğinin yansıdığı, Kürşat’ın keyifli sunumu ile hayat bulan Gündüz Gece her Cumartesi 23:00’te Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment