Gündüz Gece-24 Ekim 2015 23:00 Logolu-Gündüz Gece Programı Sunucusu Kürşat (2) Full view

Gündüz Gece-24 Ekim 2015 23:00

GÜNDÜZ GECE İLE EGE GEZİNTİSİ

Anadolu kültürünü tüm yönleriyle ekrana taşıyan Gündüz Gece, buram buram memleket kokan bölümleriyle ekrandaki yerini alıyor. Gündüz Gece bu hafta İzmir ve Aydın’dan görüntülerle Ege turuna kaldığı yerden devam edecek.
Halk müziğinin güçlü yorumcusu Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelen Gündüz Gece, Anadolu’nun doğallığını koruyan köşelerinden özlenen görüntülerle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Gündüz Gece, bu hafta Ege’nin gözde illeri İzmir ve Aydın’dan keyifli görüntüleri ekrana taşıyacak. Ege köylerini ziyaret eden Kürşat, köy pazarlarında ilginç diyaloglara imza atacak. Köylülerin sevimli şiveleriyle renklenen sohbete Kürşat’ın seslendireceği türküler damgasını vuracak. Programda ayrıca geleneksel köy düğününden keyifli görüntüler, yöresel lezzetler ve duygusal anlar ekran başındaki izleyiciye ulaştırılacak.
Türkiye’yi köşe bucak gezip, gizli kalmış güzellikleri gün yüzüne çıkaran Gündüz Gece, yöresel yaşamlardan kesitler, türkülere konu olan efsaneler, lezzetli yemekler, bölge halkıyla sıcacık sohbetleri Kanal 7 ekranlarında izleyicisine ulaştıracak.
Anadolu esintilerini ve Anadolu insanının içtenliğini en keyifli şekilde bünyesinde barındıran ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 23:00’te Kanal 7’de…


Leave a comment