Gündüz Gece-3 Ekim 2015 23:00 Logolu-Gündüz Gece Programı Sunucusu Kürşat (2) Full view

Gündüz Gece-3 Ekim 2015 23:00

KAHRAMANMARAŞ’IN GELENEKLERİ GÜNDÜZ GECE’DE

Anadolu kültürünü tüm yönleriyle ekrana taşıyan Gündüz Gece, buram buram memleket kokan bölümleriyle ekrandaki yerini alıyor. Kürşat’ın bu haftaki durağı Kahramanmaraş olacak. Maraş’ın zengin mutfağı, sıcak insanları ve tarihi dokusu Gündüz Gece’de izleyiciye ulaşacak.
Halk müziğinin güçlü yorumcusu Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelen Gündüz Gece, Anadolu’nun doğallığını koruyan köşelerinden özlenen görüntülerle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Gündüz Gece, bu hafta izleyicilerine Kahramanmaraş’tan seslenecek. Kahramanmaraş’ın tarihi, ağız sulandıran lezzetleri ve Maraş halkıyla içten bir sohbetin ekrana taşınacağı programda Maraş geleneklerine yer verilecek.
Türkiye’yi köşe bucak gezip, gizli kalmış güzellikleri gün yüzüne çıkaran Gündüz Gece, yöresel yaşamlardan kesitler, türkülere konu olan efsaneler, lezzetli yemekler, bölge halkıyla sıcacık sohbetleri Kanal 7 ekranlarında izleyicisine ulaştıracak.
Anadolu esintilerini ve Anadolu insanının içtenliğini en keyifli şekilde bünyesinde barındıran ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 23:00’te Kanal 7’de…


Leave a comment