Gündüz Gece-31 Ekim 2015 23:00 Logolu-Gündüz Gece Programı Sunucusu Kürşat (2) Full view

Gündüz Gece-31 Ekim 2015 23:00

AKDENİZ’İN İNCİSİ ANTALYA GÜNDÜZ GECE’DE

Anadolu kültürünü tüm yönleriyle ekrana taşıyan Gündüz Gece, buram buram memleket kokan bölümleriyle ekrandaki yerini alıyor. Gündüz Gece bu hafta Akdeniz’in en gözde sahil şehirlerinden biri olan Antalya’dan izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca Antalya’nın Gazipaşa ilçesinden de eşsiz görüntüler ekrana gelecek.
Halk müziğinin güçlü yorumcusu Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelen Gündüz Gece, Anadolu’nun doğallığını koruyan köşelerinden özlenen görüntülerle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Gündüz Gece, bu hafta izleyicilerine göz dolduran sahili ve tarihi dokusuyla Antalya’dan renkli görüntüler sunacak. Kürşat, bu hafta soluğu Türkkaşlı köyünde alacak. İki demirci ustasının, görsel bir şölen eşliğinde ailelerinin 500 yıllık demircilik öyküleri anlatılırken demircilik üzerine söylenmiş maniler programa renk katacak. Programda yer fıstığı haşatında eğlenceli sohbetler ve yöresel türküler izleyiciye ulaşacak.
Türkiye’yi köşe bucak gezip, gizli kalmış güzellikleri gün yüzüne çıkaran Gündüz Gece, yöresel yaşamlardan kesitler, türkülere konu olan efsaneler, lezzetli yemekler, bölge halkıyla sıcacık sohbetleri Kanal 7 ekranlarında izleyicisine ulaştıracak.
Anadolu esintilerini ve Anadolu insanının içtenliğini en keyifli şekilde bünyesinde barındıran ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 23:00’te Kanal 7’de…


Leave a comment