Haber Tadında-11 Nisan 2015 10:00 Logolu-Cenk Kıral Full view

Haber Tadında-11 Nisan 2015 10:00

Haber Tadında’da ‘Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabının yazarı Cenk Kıral ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ali Zırh, Özge Uzun’un konuğu oluyor…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Juicing nedir, nasıl yapılır? Hangi juice nelere iyi gelir? Kilo vermede juicing nasıl kullanılır? Spor yapanlar için hangi juice’lar nasıl içilmeli? Kişisel biyokimlik nedir? Modern yaşamın yorucu temposunda sağlıklı yaşama adım adım geçmenin basit ve etkili metotları neler? Parkinson hastalığı nedir? Belirtileri nelerdir? Parkinson ileri yaş hastalığı mıdır? Parkinson hastalığının evreleri nelerdir? İlaçla tedavi mümkün müdür?

Cenk Kıral ile ‘Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabı çevresinde meyve ve sebzelerin mucizesi “juicing” kavramı, sağlıklı yaşamın kodları ve doğal iyileşme metodları konuşulurken; Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ali Zırh ile parkinson hastalığı, belirtileri, hangi yaş aralığında görüldüğü ve tedavi yöntemleri Haber Tadında da konuşulacak.

Özge Uzun ile Haber Tadında, 11 Nisan Cumartesi 10:00’da TRT Haber’de.


Leave a comment