Haber Tadında-11 Temmuz 2015 10:00 Logolu-Zeliha Sunal Haber Tadında Full view

Haber Tadında-11 Temmuz 2015 10:00

Müzisyen Zeliha Sunal da hoş sohbeti ve son single çalışması ‘Nankör’ ile Haber Tadında’ya konuk oluyor…

Renkli mi renkli keyifli mi keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıklarını, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, konu ve konuklarıyla, dopdolu bir içerikle ekranlara getiriyor.
Özge Uzun’un sunduğu, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.
Otomobil tutkuları, 90’lardan bu yana attıkları adımlarla dev bir otomobil portalına nasıl dönüştü? Otomobile dair tutku, tecrübe ve düşleriyle besledikleri otomobil platformunda neler yapıyorlar? Sosyal medyada nasıl bir takipçi kitleleri var? Dev otomobil portalı ekibinden And Mehmet Çetin ve Mustafa Murat Konyalı anlatacak…

Zeliha Sunal mikrofonla ilk olarak nasıl tanıştı? Müziğini nasıl tanımlıyor? Son single albümü “Nankör”ün hikayesi ne? Müzik kariyeriyle ilgili gelecek planları neler? Sanatçıdan dinleyeceğiz…

Otomobillerden şarkılara hepsi ve daha fazlası And Mehmet Çetin, Mustafa Murat Konyalı ve Zeliha Sunal’ın konuk olacağı Haber Tadında’da ekranlara gelecek.

Özge Uzun ile Haber Tadında, 11 Temmuz Cumartesi 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment