Haber Tadında-12 Nisan 2015 10:00 Logolu-Özge Uzun Haber Tadında Full view

Haber Tadında-12 Nisan 2015 10:00

Davranış Bilimleri Uzmanı Kunter Kunt, Haber Tadında’da Özge Uzun’un konuğu oluyor…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve Pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Gün geçtikçe artan boşanmalarda erkeğin ve kadının rolü ne? İkili ilişkilerin sağlıklı yürümesinin yolları nelerden geçiyor? Günlük yaşantımızda niçin “Hayır” diyemiyoruz? Kişisel pin kodu nedir? Pin kodu analizi nasıl yapılır? Ertelemeyi hayatımızdan çıkarabilmek için hangi düşünce biçimini hayatımıza yerleştirmeliyiz? Fikirlerimizi kabul ettirmenin sırları neler? Beynimizi daha verimli ve pratik olarak kullanma yöntemleri neler?

Siz de bu soruların cevabını merak ediyorsanız ekran başına… Haber Tadında da Özge Uzun soruyor, Davranış Bilimleri Uzmanı Kunter Kunt cevaplıyor…

Özge Uzun ile Haber Tadında, 12 Nisan Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment