Haber Tadında-12 Temmuz 2015 10:00 Logolu-Aydan Şener Haber Tadında 12 Temmuz 2015 - Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-05-26 04:02:21Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comŸE¤^·XåÀ Full view

Haber Tadında-12 Temmuz 2015 10:00

Yılların eskitemediği isim, usta sinema sanatçısı Aydan Şener Haber Tadında’ya konuk oluyor…

Renkli mi renkli keyifli mi keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıklarını, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, konu ve konuklarıyla, dopdolu bir içerikle ekranlara getiriyor.
Özge Uzun’un sunduğu, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.
1981 yılında Türkiye güzeli seçildi. “Küçük Ağa” televizyon dizisi ile oyunculuğa adım attı. Bir dönemin seyircisini ekrana kilitleyen televizyon dizisi Çalıkuşu’nun Feride’si olarak tanındı. Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle herkesi büyüledi…

Nasıl bir aile atmosferinde dünyaya geldi? Bursa’da geçen çocukluk ve ilk gençlik yıllarından aklına kazınan hatıralar neler? 1981 yılında Türkiye güzeli seçildiğinde nasıl bir dünya onu bekliyordu? Emine, Çalıkuşu Feride, Neriman, Perihan, Şule, Mualle… Oynadığı onlarca karakterden en çok hangisini kendine yakın buldu? Kendisi gibi oyuncu olan kızı Ecem’e mesleğiyle ilgili nasıl tavsiyelerde bulunuyor? Bugünlerde neler yapıyor?

Aydan Şener aradan geçen uzun zamanın ardından ilk kez Özge Uzun’un sunduğu Haber Tadında’da sizlerle buluşuyor…

Özge Uzun ile Haber Tadında, 12 Temmuz Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment