Haber Tadında-15 Kasım 2015 10:00 Logolu-Haber Tadında Fulin Arıkan Full view

Haber Tadında-15 Kasım 2015 10:00

Dünya liderlerini bir araya getirecek olan, dünyanın gözünü diktiği G20 Liderler Zirvesi, Fulin Arıkan ile Haber Tadında’da ele alınıyor…
Habertürk yazarı Özcan Tikit ve Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Nurullah Gür, Haber Tadında’da G20 Liderler Zirvesi’ni değerlendirecek.

Haber, spor, kültür-sanat, moda, müzik, sağlıklı yaşam… Hafta sonunun en çok izlenen haber programı Haber Tadında gündeme ışık tutarken hayatın ritmini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Fulin Arıkan ile Haber Tadında her Cumartesi ve Pazar TRT Haber ile evlerinize konuk oluyor.
G20 Liderler Zirvesi’nde öne çıkan konu başlıkları neler? Zirve katılımcı ülkelerin her biri için ne ifade ediyor? Zirvenin global iletişim ağı için önemi ne? G20 Türkiye Zirvesi 2015’te dikkat çeken detaylar neler? Zirvenin ana tartışma konularından olan ‘enerji’ konusu hangi alt başlıklarda ele alınacak? Dünyadaki enerji yoksunluğunu gidermek için sunulan çözüm önerileri neler? Zirve dünya çapında ortak bir girişimcilik ağı oluşturmak açısından nerede duruyor? G20’nin Türkiye’ye getirisi ne olacak?
Fulin Arıkan soracak, Habertürk yazarı Özcan Tikit ve Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Nurullah Gür anlatacak…
Fulin Arıkan ile Haber Tadında, 15 Kasım Pazar, 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment