Haber Tadında-17 Mayıs 2015 10:00 Logolu-Özge Uzun Haber Tadında Full view

Haber Tadında-17 Mayıs 2015 10:00

Uçuş meraklıları ekran başına… Gökler onlara emanet…

Haber Tadında, Türk Hava Kuvvetleri’nin 100. yılı nedeniyle 2011’de kurulan SOLOTÜRK’ü ağırlıyor…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

SOLOTÜRK ekibinden Gösteri Pilotları Yüzbaşı Yusuf Kurt ve Yüzbaşı Erhan Günar, SOLOTÜRK Anlatıcı Üsteğmen Emrah Bayrı, Bakım Subayı Üsteğmen Taner Yılmaz ve Bakım Teknisyeni Üstçavuş Eyüp Nida Akdoğdu Özge Uzun’un konuğu olacak…

SOLOTÜRK’ün kuruluş amacı neydi? SOLOTÜRK’ün yaptığı gösterilerin dünyada benzerleri var mı? Akrobatik gösterilerde dikkat edilmesi gerekenler neler? Koreografiler nelere göre belirleniyor? Gösterilere nasıl bir süreçten geçerek hazırlanıyorlar? SOLOTÜRK ekipleri gösteri uçuşları haricinde askeri anlamda neler yapıyorlar? Nasıl SOLOTÜRK pilotu olunur? SOLOTÜRK ile ilgili merak ettikleriniz SOLOTÜRK pilotları tarafından Haber Tadında’da anlatılacak.

Özge Uzun ile Haber Tadında, 17 Mayıs Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment