Haber Tadında-19 Nisan 2015 10:00 Logolu-Haber Tadında 19 Nisan 2015 (3) Full view

Haber Tadında-19 Nisan 2015 10:00

Renkli kişiliği ve başarılı oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiren Ebru Cündübeyoğlu ve tecrübeli tiyatro sanatçısı Suna Keskin Haber Tadında’da Özge Uzun’un
konuğu oluyor…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve Pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Renkli kişiliği ve başarılı oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiren Ebru Cündübeyoğlu ve tecrübeli tiyatro sanatçısı Suna Keskin Haber Tadında’da Özge Uzun’un konuğu oluyor…

Ebru Cündübeyoğlu ve Suna Keskin tiyatro oyunları “Müziksiz Evin Konukları”nı anlatacaklar… Suna Keskin sevgisiz babaanneyi oynarken, birkaç yıldır sahnelerden uzak kalmış olan Ebru Cündübeyoğlu ise oyundaki çocuk ruhlu Bella karakteriyle dönüş yapıyor. Diğer yandan Ebru Cündübeyoğlu’nun rol aldığı son sinema filmi “Kocan Kadar Konuş” ve son albümü ‘Dertlerimi Zincir Yaptım’ da Pazar muhabbetinin konuları arasında olacak.

Pulitzer Ödüllü “Müziksiz Evin Konukları”nın yeni kadrosundaki isimler kimler? Tiyatro sahnesi mi, televizyon dizileri mi, beyazperde mi bir oyuncu için daha çekici? Usta oyuncu Suna Keskin yıllara meydan okuyan dinamikliğini ve başarısını neye borçlu? Ebru Cündübeyoğlu için “Kocan Kadar Konuş” filmi, oyunculuğu açısından nasıl bir deneyimdi? 2013’te çıkardığı “Sevdiğim Şarkılar” adlı Türk Sanat Müziği albümünden sonra 2015’teki single albümü için neden “Dertlerimi Zincir Yaptım” şarkısını seçti? Ebru Cündübeyoğlu ve Suna Keskin’le ilgili bilinmeyenler Özge Uzun’un eşlik ettiği sohbetle ekranlarınıza gelecek.

Özge Uzun ile Haber Tadında, 19 Nisan Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment