Haber Tadında-23 Mayıs 2015 10:00 Logolu-Haber Tadında Özge Uzun (1) Full view

Haber Tadında-23 Mayıs 2015 10:00

Haber Tadında’da bu hafta ‘zihin gücü’ konusu ele alınıyor…

Özge Uzun, İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor ve Sağlık Bilimleri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kemal Nuri Özerkan’ı ağırlıyor…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Haber Tadında’da, “Kendi içinizdeki gücü keşfetmenin tam zamanı” diyen Prof. Dr. Kemal Nuri Özerkan’la zihnin derinliklerine yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?..

Zihin gücü nedir? Bedenimiz ve zihnimize hangi duygu yüklerini taşıyoruz? Zihin gücünün bedenimiz üzerinde nasıl ve ne gibi etkileri var? Zihin gücümüzün ne kadarının farkındayız? Onu nasıl ve ne şekilde etkin olarak kullanabiliriz? Zihnin gücünden yararlanmayı ne ölçüde biliyoruz?

İnsanın zihin yapısına ve düşünce gücüne dair merak edilen her şey bu programda ele alınıyor…

Özge Uzun ile Haber Tadında, 23 Mayıs Cumartesi 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment