Haber Tadında-24 Mayıs 2015 10:00 Logolu-Haber Tadında Özge Uzun (11) Full view

Haber Tadında-24 Mayıs 2015 10:00

İnsan doğası… İletişim biçimleri… İlişkiler… Ve aşk…

Haber Tadında, Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Aret Vartanyan’ı konuk ediyor… Yazarın yayımlanan son kitabı “Gitme Zamanı” etrafında ikili ilişkiler ve aşk üzerine sıcacık bir sohbet sizleri bekliyor…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Haber Tadında, günlük hayatımızda iletişimin önemini, ilişkilerimizin temellerini ve sorunsallarını Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Aret Vartanyan’ın sohbetiyle ekranlara getiriyor.

İnsanın iç dünyası ile dış dünyası birbirinden ayrı düşünülebilir mi? Aşk yeniden tanımlanabilir mi? Farklılıklarla bir arada yaşamak mümkün mü? İkili ilişkilerin sağlıklı sürdürülebilmesi için neler gerekiyor? “37 yıllık başyapıtım” dediği son romanı ‘Gitme Zamanı’nda neyi anlatıyor? Kurucusu olduğu, binlerce müdavimi olan Yaşam Atölyesi’nde neler oluyor? Hepsi ve daha fazlası Haber Tadında’da konuşulacak…

Özge Uzun ile Haber Tadında, 24 Mayıs Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment