Haber Tadında-25 Nisan 2015 10:00 Logolu-Özge Uzun Haber Tadında Full view

Haber Tadında-25 Nisan 2015 10:00

Haber Tadında bu hafta 12-16 yaş arası ödüllü milli binicilerimiz Yağmur Öztürk, Şiraz Bayburtluoğlu, Debi Haviyo’yu ve hocaları Ela Açar’ı ağırlıyor…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Spor olarak binicilik, milli binici olmak, binicilikte atlarla kurulan ilişkiyi ve biniciliğe dair pek çok konuyu YağmurÖztürk, Şiraz Bayburtluoğlu, Debi Haviyo ve Hocaları Ela Açar’la Özge Uzun Haber Tadında’da ele alıyor.

Binicilik sporu nasıl bir spordur? Bu sporu yapmak isteyenler hangi özelliklere sahip olmalı? Ne kadar sürelik bir eğitimle profesyonel olarak bu spor yapılabilir? Hobi olarak yapmakla profesyonel olarak yapmanın farkları nelerdir? Milli binici nasıl olunur? Milli binici olmak için ne kadar süreli bir çalışma disiplini gerekir? Binicilik sporuna ve atlara dair pek çok ayrıntı Haber Tadında’da ekranlarınıza geliyor.

Özge Uzun ile Haber Tadında, 25 Nisan Cumartesi 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment