Haber Tadında-26 Nisan 2015 10:00 Logolu-Haber Tadında Özge Uzun (1) Full view

Haber Tadında-26 Nisan 2015 10:00

Cumhurbaşkanlığı Eğitim Biriminden “Protokol ve Nezaket Kuralları” eğitimi alan İhsan Ataöv, protokol kurallarını ve protokol adabını Haber Tadında izleyicilerle paylaşacak…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Cumhurbaşkanlığındaki görevi süresince 40’tan fazla ülkeye resmi protokol görevlisi olarak 120’den fazla seyahat etmiş olan İhsan Ataöv Protokol Uzmanlığına dair mesleki bilgilerini ve deneyimlerini Haber Tadında’ da Özge Uzun’a anlatıyor.

Uluslararası nezaket kuralları nelerdir? Kişisel ve kurumsal temsil farkları nelerdir? Devlet içi ve devletlerarası protokol kuralları nelerdir? Protokol görüşmelerinde sofra adabında dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir? Protokol programlarında olası kriz anları nasıl yönetilir? Protokollerin detaylarına ve protokol uzmanlığına dair bilinmeyenler Özge Uzun’un sorularıyla Haber Tadında’ da ekranlarınıza gelecek.

Özge Uzun ile Haber Tadında, 26 Nisan Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment