Haber Tadında-3 Mayıs 2015 10:00 Logolu-Özge Uzun Haber Tadında Full view

Haber Tadında-3 Mayıs 2015 10:00

Türkü severler ekran başına…
Otoriteler tarafından Türkiye’nin kadın bağlama virtüözlerinden biri kabul edilen Yudum bağlaması ve güçlü sesiyle Haber Tadında’da Özge Uzun’un konuğu olacak…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Âşık geleneğinden gelen bir ailenin çocuğu olan, henüz beş yaşında bağlama çalmaya başlayan Yudum “bağlamayı konuşturan türkücü” olarak biliniyor. Haber Tadında’da Yudum ile Türk halk müziğine doyacaksınız…

Bağlama çalmaya baba zoruyla mı başladı? Müzik dünyasına adım atmasını sağlayan hikayesi ne? Müzik serüveni 17 yaşında çıkardığı ilk albümünden bu yana nasıl bir seyir izliyor? Hiçbir programa ve konsere bağlamasız çıkmamasının sebebi ne?

Haber Tadında’da Özge Uzun’un sorularıyla, Türk halk müziği sanatçısı Yudum’u ve müziğini yakından tanıyacaksınız.

Özge Uzun ile Haber Tadında, 3 Mayıs Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment