Haber Tadında-30 Mayıs 2015 10:00 Logolu-Özge Uzun Haber Tadında Full view

Haber Tadında-30 Mayıs 2015 10:00

Kendine özgü müziğiyle, bol kahkahalı sohbetiyle pop müziğin renkli ismi Nil Karaibrahimgil, Haber Tadında’ya konuk oluyor…

Özge Uzun ile Haber Tadında, Nil Karaibrahimgil’in keyifli sohbetini ve şarkılarını sizlerle buluşturuyor…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Nil Karaibrahimgil müzik yolculuğunun neresinde olduğunu, tüm dünyada ses getiren “Kız Gibi” kampanyasını ve projeye dahil oluş öyküsünü Haber Tadında’da Özge Uzun’a anlatıyor.

Müziğinin bitmek bilmeyen dinamizmini neye borçlu? “Çocuk da yaparım kariyerde” diyerek yıllar önce sevenlerini selamlayan Nil’in annelik serüveni nasıl gidiyor? “Kız Gibi” projesini ilk duyduğunda neler hissetti? Bir şeyi “Kız Gibi” yapmak ne anlama geliyor? Kadın isterse neler yapabilir? Hepsi ve daha fazlası Haber Tadında’da ekranlara geliyor.
Özge Uzun ile Haber Tadında, 30 Mayıs Cumartesi 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment